بهترین لوبیا قرمز ایران

خانهبهترین لوبیا قرمز ایران

بهترین لوبیا قرمز ایران

بهترین لوبیا قرمز ایران

بهترین لوبیا قرمز در بازار ایران

لوبیا قرمز انواع متفاوتی دارد و با توجه به یکدست بودن رنگ، غلطت رنگ جگری بیشتر و سایز بزرگ تر ارزش آن بالاتر می‌رود.

در ایران لوبیا قرمز درمناطق و شهرهای مختلفی کشت می‌شود از جمله در استان های زنجان و مرکزی، لرستان، همدان، اصفهان و فارس. معروف ترین نام های لوبیا قرمز ایران لوبیا قرمز زنجان، خمین، ازنا و اقلید است.

 

لوبیا قرمز قرقیزستان

در بازار ایران انواع لوبیا قرمز خارجی هم در دسترس است که بهترین نوع آن لوبیا قرمز قرقیزستان است. لوبیا قرمز قرقیزستان با توجه به درشت بودن و رنگ مناسب از محبوبیت ویژه ای در مصارف خانگی و صنعت برخوردار است. مهمترین ویژگی حبوبات قابل عرضه در بازار کیفیت محصول و در کنار آن قیمت مناسب محصول است. لوبیا قرمز قرقیزستان از هر دو منظر قابلیت رقابت با سایر انواع لوبیا قرمز را داراست از همین نظر طرفداران زیادی در صنعت و همچنین مصارف خانگی دارد. بسیاری از لوبیاهای بسته بندی در بازار ایران از همین نوع لوبیاست.

 

یکی از مهمترین ویژگی هایی که حبوبات را از سایر رقبا متمایز می کند دست چین بودن لوبیاست. لوبیا قرمزی که توسط شرکت آوا تجارت دلپسند به بازار عرضه می شود دست چین بوده و از نظر کیفیت بسیار متمایز و ممتاز است. دعوت می کنیم ویدئوی کارخانه آواتجارت دلپسند در قرقیزستان را مشاهده نمایید که فرایند دستچین کردن و پاک کردن لوبیا قرمز را نشان می دهد. لینک مطلب کارخانه دستچین لوبیا قرمز در قرقیزستان.

این محصول با کیفیت درجه یک آماده بسته بندی برای عرضه به بازار، عرضه توسط عمده فروشان و خرده فروشان و همچنین کارخانجات تولید کنسرو است. 

 

لوبیا قرمز قرقیزستان از مرزهای شرقی و غربی کشور مانند سرخس واقع در خراسان رضوی و گمرک بازرگان در استان آذربایجان غربی وارد بازار ایران می شود. شرکت بازرگانی آوا تجارت دلپسند طی چندین سال فعالیت خود افتخار دارد به استحضار برساند با ایجاد کانال های ارتباطی قوی با کشاورزان عمده و انبارهای جمع آوری و نگهداری حبوبات در شهرهای تالاس قرقیزستان و تاشکند و سمرقند ازبکستان و آلماتی قزاقستان توانسته است بدون واسطه و به صورت مستقیم از دو طریق ریلی و جاده ای در تمام طول سال و به صورت پیوسته با بهترین شرایط محصولی با کیفیت را به دست مشتریان خود برساند.

 

 

نظر (0)

نظری بنویسید

captcha
 redo